O mně

.

Jmenuji se Kateřina a jsem grafička, maminka dvou dcer a nadšená fotografka. Fotografování mě provází od studií na grafické škole, přes práci v reklamní agentuře a v neposlední řadě je to můj velký koníček.

Největší událostí a převratem v mém životě bylo mateřství. Počínaje těhotenstvím a prvním obrázkem z ultrazvuku jsem měla pocit, že všechny ty krásné a emotivní chvíle musím nějak zaznamenat. Tak začala moje cesta za fotografováním. Mám ráda přirozené fotografie, které zachycují kouzlo okamžiku. Pro pořízení těch nejkrásnějších fotek vyhledávám zajímavé světlo, které dodá tu správnou atmosféru a podtrhává emoce. Nejraději fotím v exteriéru a zaměřuji se na portrét, rodinnou fotografii, focení dětí a rodinných událostí. Fotím s citem, pokorou a láskou.

Mým snem je se neustále zdokonalovat a zlepšovat. Budu ráda, pokud u toho budete alespoň na chvilku se mnou!

.


Reference:

Děkuju za nádherné focení, Katka je velmi milá, příjemná a profesionální. Budu ráda, když si spolupráci v budoucnu zopakujeme.
 
Kateřina

Talentovaná, velmi kreativní, profesionální, milá, upřímná a na focení dokonale připravená. Focení bylo skvělá zkušenost a i v mrazu se nám povedlo vykouzlit nádherné fotky. Určitě jsme nefotily naposledy. Děkuji!
 
Jana

Kačka je úžasná žena a výborná fotografka, takže focení s ní bylo pro nás opravdu pohodovým zážitkem. Hlavně možnost focení v prostředí našeho domova jsem maximálně ocenila. Vznikly tak neobyčejné a něžné snímky naší dcery, za které jsem velmi vděčná. Takže děkuji ti Paní Fotografko za tento dar, který uchová vzpomínky na tohle vzácné miminkovské období.
 
Martina s Kristýnkou